OTEL KONAKLAMA
Ritmix Turizm Profil Turizm Seyahat Acentası

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle VIP Otel konaklamalarınızda her ayrıntısı konforunuzu arttırmak ve size zaman kazandırmak için çalışıyoruz.

Ritmix Turizm olarak kullandığımız Kurumsal Rezervasyon Sistemi, gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında sizlere talebiniz doğrultusunda seçenekler sunuyor, Seyahat harcamalarınızda gözle görülür düşüşler sağlıyoruz.

Kurumsal müşterilerimize de sunduğumuz hizmetler sayesinde müşterilerimiz, raporlayabildikleri iş seyahatlerinin maliyetlerinden ve rezervasyon için ayırdıkları zamandan tasarruf edebilmekte, toplu satın almadan doğan fiyat avantajları, ürün çeşitliliği ve standardizasyonun sağlaması sayesinde çok çeşitli avantajlar elde edebilmektedirler.

VIP Otel konaklamalarında en iyi otellerde, en iyi fiyatlarla konaklamanız için çalışıyoruz. Bu doğrultuda size en geniş ve en iyi fiyat garantili;

• Yurtiçi otellerini
• Yurtdışı otellerini
• Yurtiçi turlarını
• Yurtdışı turlarını

%100 Müşteri Memnuniyetiyle sunmaktayız. Danışmanlarımız yılın 365 günü sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir.