YURTDIŞI UÇAK BİLETİ
Ritmix Turizm Profil Turizm Seyahat Acentası

Butik hizmetlerimizle müşterilerimizin beklentilerini 1000'e yakın havayoluna ait uçak bileti hizmet ve çözümlerimizle fark yaratan bir Seyahat Acentası olarak kalite ve istikrarla müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Ritmix olarak uçak bileti fiyat verilerini anlık olarak havayolu firmalarından alarak, müşterimizin belirttiği tarihlerdeki uçak biletlerini fiyatına göre sıralayarak, istediklerinizi seçerek karşılaştırma seçeneği sunuyoruz.

Müşteri Temsilcilerimiz online olarak size rezervasyon yaparak biletinizi rezerve edebiliyoruz.. Türkiye'deki hemen hemen tüm uçuş firmalarının biletlerini, yeni çıkan uçak bileti kampanyaları ile ilgili size güncel bilgilendirmeler yapıyoruz.

Ritmix Turizm olarak, Türkiye'de çok popüler olan THY (Türk Hava Yolları), AtlasJet, Sunexpress, Anadolujet, Onur Air, Pegasus ve SkyAir gibi sektörün önde gelen firmalarının Yetkili Acentesidir.

Bu hava yollarını kullanırken isterseniz tek yön, isterseniz gidiş - dönüş bilet alabilirsiniz. Havayolu şirketlerinin hizmet şekline göre; ekonomi, ekonomi plus, business sınıfı ve birinci sınıf gibi bilet türlerini satın alabilirsiniz.

Dünya çapında da New York, Paris, Roma, Atina ve Berlin gibi büyük şehirler başta olmak üzere tüm şehirlere ait yurtdışı uçak bileti satın alabilirsiniz. Yurtdışında direk uçuşların yanı sıra, uçuşların bir kısmı aktarmalı uçuşlar yaptırabilirsiniz.

İyi uçuşlar dileriz!